Sádrokarton

Půdní vestavby a rekonstrukce půdy
Snížení a zateplení stropu
Akustické podhledy, sádrokartonové podhledy
Montáž sádrokartonu - protipožární konstrukce, sádrokartonové příčky
Lepení polystyrenových kazet, lišt, rozet

Kontakt :
Sádrokartonářské práce:
Slavomír Truhlář
775 730 669

Narušovala by výstavba sádrokartonových příček,stropů či jiných sádrokartonových konstrukcí chod vaší firmy, kanceláře, obchodu nebo provozovny? Montáž sádrokartonu provedu o víkendu popřípadě i přes noc. Neváhejte mě kontaktovat!
Montáž sádrokartonu Přelouč,Pardubice a okolí
Sádrokarton instalujeme již od roku 1996.
Provádím montáže sádrokartonu(sádrokartonových podhledů,sádrokartonových příček,podkroví a jiné sádrokartonové konstrukce). Jde o rychlé, kvalitní a levné řešení rekonstrukcí bytových i nebytových prostor. Zabývám se montáží sádrokartonových podhledů nebo oblouků, které mají jak estetický tak i praktický význam pro izolaci zvuku a tepla.Sádrokaronové podhledy mohou skrýt elektrické rozvody nebo vzduchotechniku. Dále provádím půdní vestavby, rekonstrukce půd s využitím sádrokartonu. Sádrokarton je díky svým parametrům ideální materiál pro provádění půdních rekonstrukcí. Je lehký skladný a lehce opracovatelný. Sádrokarton se využívá i při snížení a zateplení stropu. Pod sádrokartonovou desku se umístí izolační materiál a parozábrana pro zlepšení tepelněizolačních vlastností sádrokartonového stropu.
Montuji protipožární konstrukce s opláštěním sádrokartonem, to brání rozšiřování požáru do dalších obytných prostor.

Nabízím individuální přístup. Pokud nemůžete kvůli přestavbě zastavit provoz Vaší firmy, je možné dohodnout se na práci během víkendu, odpoleních hodin nebo přes noc.

Montáž sádrokartonu provádím předevšímv regionech Parbubice ,Hradec Králové ,Kolín ale v případě zájmu lze po celé ČR

Montáž sádrokartonu provádím sám .
Variant sádrokartonových desek je na trhu mnoho, a každý má možnost si vybrat dle svých potřeb a finančních možností.
Jsem plátce DPH. Nenabízím prodej a nákup sádrokartonu, ale díky své dlouholeté praxi jsem schopen poradit, kde zakoupit kvalitní sádrokarton a tmely za rozumnou cenu.
Před samotnou montáží sádrokartonu navrhnu zájemci výslednou cenu práce.

Střechy

Pokud se rozhodujete pro realizaci Vaší střechy, jsem připraven Vám pomoci se zorientovat v produktech jednotlivých výrobců, pomůže Vám se rozhodnout při výběru krytiny, klempířských prvků apod. Cílem je, abyste své prostředky investovali maximálně efektivně

Kontakt :
Pokryvačské a klempířské práce:
Slavomír Truhlář
775 730 669

Na základě zaslané poptávky vám zpracujeme cenovou kalkulaci projektu. Použijeme podklady případného investora či projektové dokumentace ke stavbě. Cenové nabídky vždy zpracováváme jako položkový rozpočet, kde přesně vidíte náklady na jednotlivý materiál a práci. Cenovou nabídku můžete snížit o práce, které jste schopni zajistit svépomocí.
Po odsouhlasení cenové nabídky dochází k podepsání smlouvy o dílo, kde jsou detailně stanoveny veškeré náležitosti vztahující se k investici.
Klempířské práce
Veškeré klempířské práce provádí naši kvalifikovaní zaměstnanci. Pracujeme především s těmito materiály: pozink, titanzinek, měď. Dále nabízíme například lakované pozinkové plechy Lindab a Ruukki, lakované hliníkové plechy Prefa, nerezovou klempířskou ocel a další. Tyto materiály jsou v podstatě kopírovány v portfoliu okapových systémů, doplněny pak řešením od různých výrobců střešních krytin (okapy Bramac Stabicor, Isola Topflow atp.).
Pokrývačské práce
V současnosti se na trhu nachází několik výrobců různých druhů střešních krytin. Střešní krytiny se rozdělují především dle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny. S optimálním výběrem krytiny právě pro vaši střechu vám odborně poradíme. Naše firma se specializuje na pokládku šikmých střech.
Montáž doplňků
Montáž střešních oken, montáž nášlapných plošin.

Stavební a zednické práce

Pokud se rozhodujete pro realizaci či rekonstrukci vašeho bytu,domu či jiné stvby jsem připraven Vám pomoci se zorientovat v produktech jednotlivých výrobců, pomůže Vám se rozhodnout při výběru stavebního materiálu, stavebních prvků prvků apod. Cílem je, abyste své prostředky investovali maximálně efektivně.

Kontakt :
Stavební a zednické práce:
Slavomír Truhlář
775 730 669

U staveb i rekonstrukcí sázíme na kvalitně odvedenou práci a spokojené klienty. Budeme rádi, stanete–li se jedním z nich! Nabízíme komplexní dodávky novostaveb i rekonstrukcí. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru odvedeme práci v té nejvyšší možné kvalitě. Provádíme domy na klíč, zednické práce, rekonstrukce bytového jádra, stavební práce, zateplení fasád, půdní vestavby, obkladačské práce, sádrokartonářské práce.Uvědomujeme si, že předpokladem dobře vykonané práce, se kterou budete spokojeni, je důkladná příprava před jejím započetím. Zpracujeme pro vás reálný rozpočet prováděných prací. Nabízíme individuální přístup k zákazníkovi, šitý na míru jeho požadavkům a potřebám.